Kampprogram 11-12års turnering

[vc_row type=»in_container» full_screen_row_position=»middle» scene_position=»center» text_color=»dark» text_align=»left» class=»article-header-row» overlay_strength=»0.3″ shape_divider_position=»bottom» shape_type=»»][vc_column column_padding=»no-extra-padding» column_padding_position=»all» background_color_opacity=»1″ background_hover_color_opacity=»1″ column_shadow=»none» column_border_radius=»none» width=»1/1″ tablet_text_alignment=»default» phone_text_alignment=»default» column_border_width=»none» column_border_style=»solid»]
31 august, 2018

Kampprogram 11-12års turnering

Her er kampprogrammet til helgas begivenhet på Myre for barn i alderen 11-12år.

Vi ønsker velkommen til turnering for 11-12 åringer.

Lagledermøte for 11-åringer: 11.30-12.00
Lagledermøte for 12-åringer: 14.15-14.45

11 åringer

Spiller 2x10min med 5 min pause

Klokkeslett Bane 1 Bane 2 Bane 3 (MH)
09.30 – 10.00 Morild – Sortland Stokmarknes 2 – Luna
10.00 – 10.30 Stokmarknes 1 – Melbu Morild 2 – Andøygutten
10.30 – 11.00 Lødingen – Sortland Stokmarknes 2 – AIL
11.00 – 11.30 Stokmarknes 1 – Morild 1 Luna – AIL
12.00 – 12.30 Melbu – Sortland Andøygutten – Stokmarknes 2 Stokmarknes 1 – Luna
12.30 – 13.00 Melbu – Lødingen AIL . Morild 2
13.00 – 13.30 Lødingen – Morild 1 Sortland – Andøygutten

12 åringer

Spiller 2×20 min med 5 min pause

Klokkeslett Bane 1 Bane 2 Bane 3 (MH)
13.30 – 14.15 Luna – AIL Morild – Varg Sortland 1 – Stokmarknes
14.15 – 14.45
14.45 – 15.30 Sortland 2 – Melbu Morild – AIL Varg – Stokmarknes
15.45 – 16.30 Sortland 1 – AIL Stokmarknes – Luna Sortland 2 – Morild
16.30 – 17.15 Melbu – Varg

Jenter 11/12år

Spiller 2×20 min med 5 min pause

Klokkeslett Bane 3
09.30 – 10.15 Alsvåg J12 – Stokmarknes J12
10.15 – 11.00 AIL J11/12 – Alsvåg J12
11.15 – 12.00 AIL J11/12 – Stokmarknes J12

Dommere

Bane 1
09.30 – 12.00: Elias Andreassen
12.00 – 14.30: Kjartan Danielsen Carlsen
14.30 – 17.00: Truls Knudsen

Bane 2
09.30 – 12.00: Henning Bergersen
12.00 – 14.30: Cosmin
14.30 – 17.00: Asgeir Hamansen Nilsen

Bane 3
09.30 – 12.00: Erlend Berglund
12.00 – 14.30:
14.30 – 17.00: Petter Stenersen

[/vc_column][/vc_row]
This entry was posted in . Bookmark the permalink.